Pārdevējiem

Straujas pārmaiņas nekustāmo īpašumu tirgū prasa elastību, atbildību un jaunus, abpusēji izdevīgus, risinājumus, ko mēs esam gatavi piedāvāt Jums.

Mēs zinām kā, kam un kādā veidā pareizi prezentēt Jūsu nekustamo īpašumu. Izvērtēsim vai Jūsu nekustamā īpašuma vēlamā cena ir atbilstoša tirgus cenai, parūpēsimies par to, lai, Jūsu nekustāmais īpašums tiktu saredzēts un izvēlēts, izmantojot daudzpusīgus informācijas virzīšanas veidus, tādus kā: plaša datubāze mūsu majaslapā www.dtglobe.lv , nekustamo īpašumu interneta portāli, plakāti, bukleti u.c.

Palīdzēsim Jums atrast reālu pircēju/īrnieku, kā arī juridiski pareizi sastādīsim līgumus un izskaidrosim kādā secībā un ar kādām niansēm jānorit profesionālam darījumam.

Sadarbības sākumā piedāvājam parakstīt līgumu par pircēja piemeklēšanas un pirkšanas - pārdošanas darījuma nodrošināšanu, kurš uzliek saistības tikai pēc objekta realizācijas.

Jūsu ērtībai mēs esam pieejami:

Telefoniski – Piezvanot mums pa norādītiem kontaktos telefona numuriem mēs ieekonomēsim Jūsu laiku un dosim vērtīgus padomus,

Elektroniski – sazinoties ar mums caur elektronisko formu un precizējot svarīgāko informāciju par Jūsu īpašumu, Jūs paātrināsiet pārdošanas vai izīrēšanas darījuma gaitu. Mēs atsauksimies uz Jūsu pieteikumu uzreiz pēc tā saņemšanas vai arī Jums ērtajā laikā,

un

Klātienē – mūsu ofisā vai Jums ērtākā vietā. Nāciet un iegūstiet augsti kvalificētu bezmaksas konsultāciju par nekustamo īpašumu pārdošanas un izīrēšanas procesu un tā etapiem.